araç kiralama
araç kiralama

Anket

Araç kiralarken nelere dikkat edersiniz?
 

online araç kirala

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün50
mod_vvisit_counterDün251
mod_vvisit_counterBu Ay649
mod_vvisit_counterToplam606260

Bugün: Eyl 04, 2015
Peugeot Partner

İlk kez 1996 yılında yollara çıkan Peugeot Partner, hem küçük van hem de MPV versiyonlarıyla oldukça başarılı bir satış grafiği çizmişti. 11 yıllık süreçte küresel pazarda her yıl başarısını arttırarak ilerleyen Partner, 2008 yılı ile birlikte yeni versiyonuyla yola çıkacak. 2008’in ikinci yarısında pazarda olması beklenen yeni Peugeot Partner’in selefi ise bazı ülkelerde ürün gamı azaltılarak Partner Origin adıyla satılmaya devam edecek.

Yeni Peugeot Partner, profesyonel tüketicilerin kalite, dayanıklılık ve verimlilikle ilgili tüm istekleri dikkate alınarak baştan aşağı yenilendi. Çok yönlü yeni Partner, iş dünyasının profesyonelleri için mükemmel ve çalışkan bir arkadaş olurken aynı zamanda paranıza değer katacak. Pratiklik bakımından da çok işlevsel bir araç olan yeni Partner, yükleme kapasitesine bakıldığında küçük panel van sınıfında referans olacak gibi görünüyor. 4,38 m uzunluğu ve 3,3 m3 yükleme hacmiyle toplam 850 kg kadar bir yükü rahatlıkla taşıyabiliyor. Yükleme alanının uzunluğu 1,8 metre olan yeni Partner’deki Multi-Flex yolcu koltukları sayesinde bu uzunluk 3 metreye çıkarılabiliyor. Bu yenilikçi özellik sayesinde üç kişi ön tarafta yolculuk edebiliyor. Bu tür bir opsiyon küçük panel van sınıfında ilk defa yeni Peugeot Partner tarafından sunuluyor.


Peugeot 308’den alınan motorlar sayesinde Yeni Partner’in akustik konfor geliştirtirken ergonomik sürüş pozisyonu ve mükemmel görüş pozisyonu da çok iyi bir şekilde birleştirilmiş. Tüm bu özellikler yeni Peugeot Partner’e yeni nesil küçük panel van araçları da sembolize edecek bir kalite seviyesi sağlıyor.

Yeni Partner, Peugeot’un hafif ticari araç segmentindeki yenilik zincirinin en önemli halkası olarak yerini alıyor. Peugeot’un yeni ve büyüyen hafif ticari araç segmentinde daha yenilikçi ve daha geniş araçlar bulunuyor. 2.5m3 to 17m3’ e kadar uzanan geniş yükleme kapasiteleri ile Bipper, Partner Origin, yeni Partner, Expert ve Boxer, Peugeot’un son dönemde pazara sürdüğü başarılı hafif ticari araçlar olarak başarılı satış grafiklerine imza atacak gibi görünüyor.

 


Peugeot Partner Kiralama, Pejo Partner Kiralama, Peugeot Kiralama, İstanbul Peugeot Partner, Ticari Araç Kiralama

 

 

 
 
Web Tasarım